"świat emocji ludzi niepełnosprawnych, którzy walczą o każdy swój dzień..."

forum poświęcone osobom niepełnosprawnym z różnych przyczyn

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2013-12-02 15:20:39

 miniu89

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-11-14
Posty: 128
chatbox: miniu89 chatbox
WWW

autosugestia działająca negatywnie na tle samotności....

Ktoś, kto jest bez przerwy samotny, żyje w zaciszu czterech ścian, nie raz dość ma takiego życia, chociaż nie widzi sensu, poza tym co robi...robi przez całe swoje życie. Sugestywne spojrzenie na siebie potrafi przynieść ze sobą naprawdę negatywny skutek.
Jeśli masz dość siebie, innych, życia w samotności pomimo tego, że są w okół Ciebie najbliżsi, to zaczynasz się programowa w tym "toksycznym zaciszu", wmawiać sobie wiele rzeczy, których nigdy nie wmówiłbyś przy całkowicie  normalnym trybie życia.
Myśl goniąca myśl, jedną negatywną za drugą, długie rozmowy ze sobą i nastawienie destrukcyjne można wywołać autosugestią i to jest najgorsze. W człowieku może być zarówno pozytywna jak i negatywna siła, którą albo się człowiek wzmocni albo zabije. To jest tak naprawdę ta samotność, to dążenie do celu, by pokonać codzienność, obudzić się następnego ranka, by znów walczyć. Tylko po co i o co? O siebie? Tak, oczywiście, tylko jest to możliwe wtedy kiedy wierzysz w swoją wygraną, bo inaczej nawet pozytywna myśl, chociażby jedna przemykająca przez Twój umysł nie wywoła pożądanego skutku, jakiego byśmy chcieli.
Moje życie to dziecko, opieka nad nim, moje pasje, pęd życiowy, który nie ma końca, gdzie nie wiem gdzie ręce włożyć dzień po dniu i życie w hałasie, krzyku, afektach, złości i stanach gdzie najlepiej by było jakbym nie żył-taka jest prawda. Uświadomiłem to sobie, tylko szkoda że za późno, bo teraz na chwilę obecną jestem w kropce, gdzie tylko moja codzienna silna wola pozwala mi w ogóle poczuć siebie. Chociaż tyle

"Tak, oczywiście że to zrobię....dzisiaj wiesz, mam pomysł jak się wykończyć"- oto jedna z moich myśli kierowanych nie raz do siebie w tej masakrycznej autosugestii negatywnej. Jest wiele takich myśli w ciągu mego życia a najgorsze jest to, że ja wiem iż to jeszcze nie jest koniec mojego negatywnego myślenia. Ja czekam...podupadam by się znów wzbić ku niebu i tak bez końca. Jest to żmudna praca, która si w g.....obraca, ale i tak walczę ze sobą jak potrafię  i "mogę być z tego po części dumny!

Offline

Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fbgaming.pun.pl www.speedway-gra.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl www.mibm09.pun.pl www.wlasnepokemon.pun.pl